rozkład jazdy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  89 544 31 70

 


    128Linia zwykławybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 24.06.2018

    Brzeziny - Olsztyńskie Zakłady Graficzne (TS-OZG)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Brzeziny (Wawrzyczka)0'
    2.Wawrzyczka (Wawrzyczka)1'
    3.Pozorty (Tuwima)2'
    4.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)4'
    5.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)6'
    6.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)7'
    7.Armii Krajowej (Warszawska)9'
    8.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)10'
    9.Plac Roosevelta (Szrajbera)12'
    10.Św. Wojciecha (Pieniężnego)13'
    11.Centrum (Piłsudskiego)15'
    12.Planetarium (Piłsudskiego)17'
    13.Hala Urania (Piłsudskiego)19'
    14.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)20'
    15.Kołobrzeska (Dworcowa)22'
    16.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Dworcowa)25'

    Olsztyńskie Zakłady Graficzne - Brzeziny (TO-BRZ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Dworcowa)0'
    2.Kołobrzeska (Dworcowa)1'
    3.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)3'
    4.Hala Urania (Piłsudskiego)4'
    5.Planetarium (Piłsudskiego)6'
    6.Centrum (Piłsudskiego)8'
    7.Wysoka Brama (Pieniężnego)10'
    8.Plac Roosevelta (Śliwy)13'
    9.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)15'
    10.Armii Krajowej (Warszawska)16'
    11.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)18'
    12.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)19'
    13.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)20'
    14.Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)22'
    15.Wawrzyczka (Wawrzyczka)23'
    16.Brzeziny (Wawrzyczka)24'

    Brzeziny - Cementowa (TX-CEM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Brzeziny (Wawrzyczka)0'
    2.Wawrzyczka (Wawrzyczka)1'
    3.Pozorty (Tuwima)2'
    4.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)4'
    5.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)6'
    6.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)7'
    7.Armii Krajowej (Warszawska)9'
    8.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)10'
    9.Plac Roosevelta (Szrajbera)12'
    10.Św. Wojciecha (Pieniężnego)13'
    11.Centrum (Piłsudskiego)15'
    12.Planetarium (Piłsudskiego)17'
    13.Hala Urania (Piłsudskiego)19'
    14.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)20'
    15.Kołobrzeska (Dworcowa)22'
    16.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)24'
    17.Składowa (Towarowa)25'
    18.Żelazna (Składowa)26'
    19.Makro (Lubelska)27'
    20.Stalowa (Lubelska)28'
    21.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)29'
    22.Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)30'
    23.Budowlana (Lubelska)31'
    24.Zakład Gazowniczy (Lubelska)32'
    25.Cementowa (Cementowa)33'

    Cementowa - Brzeziny (TO-BRZ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Cementowa (Cementowa)0'
    2.Zakład Gazowniczy (Lubelska)1'
    3.Budowlana (Lubelska)2'
    4.Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)3'
    5.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)4'
    6.Stalowa (Lubelska)5'
    7.Makro (Lubelska)6'
    8.Żelazna (Składowa)8'
    9.Składowa (Towarowa)9'
    10.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)10'
    11.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Dworcowa)11'
    12.Kołobrzeska (Dworcowa)12'
    13.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)14'
    14.Hala Urania (Piłsudskiego)15'
    15.Planetarium (Piłsudskiego)17'
    16.Centrum (Piłsudskiego)19'
    17.Wysoka Brama (Pieniężnego)21'
    18.Plac Roosevelta (Śliwy)24'
    19.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)26'
    20.Armii Krajowej (Warszawska)27'
    21.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)29'
    22.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)30'
    23.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)31'
    24.Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)33'
    25.Wawrzyczka (Wawrzyczka)34'
    26.Brzeziny (Wawrzyczka)35'

    Brzeziny - Uniwersytet-Centrum Konferencyjne (TX-UCK)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Brzeziny (Wawrzyczka)0'
    2.Kalinowskiego (Kalinowskiego)1'
    3.Uniwersytet-Centrum Konferencyjne (Dybowskiego)4'

    Uniwersytet-Centrum Konferencyjne - Brzeziny (TX-BRZ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Uniwersytet-Centrum Konferencyjne (Dybowskiego)0'
    2.Uniwersytet-Świetlista (Dybowskiego)1'
    3.Uniwersytet-Słoneczna (Dybowskiego)2'
    4.Stary Dwór (Słoneczna)3'
    5.Hotel Park (NŻ) (Kalinowskiego)5'
    6.Kalinowskiego (Kalinowskiego)6'
    7.Brzeziny (Wawrzyczka)7'

    • ważny od 24.06.2018