rozkład jazdy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  89 544 31 70

 


  • Od dnia 15.03.2020 (niedziela), przystanki warunkowe ("na żądanie") zmieniają charakter na stały. Dotyczy to również linii nocnych.
  • Od dnia 27.06.2020 r. w dni robocze obowiązuje rozkład jazdy: "Dni robocze wolne od nauki szkolnej".
116Linia zwykławybierz przystanek w żądanym kierunku
rozkład obowiązuje od 01.10.2018powrót do aktualnego rozkładu

Osiedle Mazurskie - Track (TO-TRA)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Osiedle Mazurskie (5 Wileńskiej Brygady AK)0'
2.Gdyńska (5 Wileńskiej Brygady AK)1'
3.5 Wileńskiej Brygady AK (Wyszyńskiego)3'
4.Dom Kultury Agora (Żołnierska)5'
5.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)7'
6.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)9'
7.Emilii Plater (Kościuszki)11'
8.Niepodległości (Kościuszki)12'
9.Szpital Miejski (Niepodległości)13'
10.Plac Roosevelta (Szrajbera)15'
11.Św. Wojciecha (Pieniężnego)16'
12.Centrum (Piłsudskiego)18'
13.Mickiewicza (Kopernika)20'
14.Plac Pułaskiego (pl. Pułaskiego)21'
15.Kętrzyńskiego (Kościuszki)23'
16.Kossaka (Niedziałkowskiego)26'
17.Puszkina (Jagiellońska)27'
18.Reymonta (Reymonta)30'
19.Cmentarz Poprzeczna (Poprzeczna)32'
20.Poprzeczna (Poprzeczna)33'
21.Morwowa (Zientary-Malewskiej)34'
22.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)35'
23.Karolin (Tracka)36'
24.Tracka (Tracka)37'
25.Track (Tracka)38'

Track - Osiedle Mazurskie (TO-OSM)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Track (Tracka)0'
2.Tracka (Tracka)1'
3.Karolin (Tracka)2'
4.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)4'
5.Morwowa (Zientary-Malewskiej)5'
6.Poprzeczna (Poprzeczna)6'
7.Cmentarz Poprzeczna (Cicha)7'
8.Paderewskiego (Paderewskiego)9'
9.Limanowskiego (Limanowskiego)10'
10.Puszkina (Jagiellońska)13'
11.Żeromskiego (Jagiellońska)14'
12.Sienkiewicza (Żeromskiego)15'
13.Plac Bema (Kopernika)17'
14.Plac Pułaskiego (pl. Pułaskiego)18'
15.Mickiewicza (Kopernika)19'
16.Centrum (Piłsudskiego)21'
17.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)23'
18.Straż Pożarna (Niepodległości)26'
19.Szpital Miejski (Niepodległości)27'
20.Niepodległości (Kościuszki)29'
21.Emilii Plater (Kościuszki)30'
22.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)32'
23.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)33'
24.Dom Kultury Agora (Żołnierska)35'
25.5 Wileńskiej Brygady AK (Wyszyńskiego)37'
26.Gdyńska (5 Wileńskiej Brygady AK)39'
27.Osiedle Mazurskie (5 Wileńskiej Brygady AK)40'

Osiedle Mazurskie - Track (Przez Indykpol)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Osiedle Mazurskie (5 Wileńskiej Brygady AK)0'
2.Gdyńska (5 Wileńskiej Brygady AK)1'
3.5 Wileńskiej Brygady AK (Wyszyńskiego)3'
4.Dom Kultury Agora (Żołnierska)5'
5.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)7'
6.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)9'
7.Emilii Plater (Kościuszki)11'
8.Niepodległości (Kościuszki)12'
9.Szpital Miejski (Niepodległości)13'
10.Plac Roosevelta (Szrajbera)15'
11.Św. Wojciecha (Pieniężnego)16'
12.Centrum (Piłsudskiego)18'
13.Mickiewicza (Kopernika)20'
14.Plac Pułaskiego (pl. Pułaskiego)21'
15.Kętrzyńskiego (Kościuszki)23'
16.Kossaka (Niedziałkowskiego)26'
17.Puszkina (Jagiellońska)27'
18.Reymonta (Reymonta)30'
19.Cmentarz Poprzeczna (Poprzeczna)32'
20.Poprzeczna (Poprzeczna)33'
21.Morwowa (Zientary-Malewskiej)34'
22.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)35'
23.Karolin (NŻ) (Zientary-Malewskiej)36'
24.Zalbki (Zientary-Malewskiej)37'
25.Indykpol-Biuro (Jesienna)39'
26.Indykpol (Jesienna)40'
27.Karolin (Tracka)45'
28.Tracka (Tracka)46'
29.Track (Tracka)47'

Track - Osiedle Mazurskie (przez Centrum Kształcenia Zawodowego)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Track (Tracka)0'
2.Tracka (Tracka)1'
3.Karolin (Tracka)2'
4.Centrum Kształcenia Zawodowego (Zientary-Malewskiej)6'
5.Zalbki (Zientary-Malewskiej)8'
6.Karolin (NŻ) (Zientary-Malewskiej)9'
7.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)11'
8.Morwowa (Zientary-Malewskiej)12'
9.Poprzeczna (Poprzeczna)13'
10.Cmentarz Poprzeczna (Cicha)14'
11.Paderewskiego (Paderewskiego)16'
12.Limanowskiego (Limanowskiego)17'
13.Puszkina (Jagiellońska)20'
14.Żeromskiego (Jagiellońska)21'
15.Sienkiewicza (Żeromskiego)22'
16.Plac Bema (Kopernika)24'
17.Plac Pułaskiego (pl. Pułaskiego)25'
18.Mickiewicza (Kopernika)26'
19.Centrum (Piłsudskiego)28'
20.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)30'
21.Straż Pożarna (Niepodległości)33'
22.Szpital Miejski (Niepodległości)34'
23.Niepodległości (Kościuszki)36'
24.Emilii Plater (Kościuszki)37'
25.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)39'
26.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)40'
27.Dom Kultury Agora (Żołnierska)42'
28.5 Wileńskiej Brygady AK (Wyszyńskiego)44'
29.Gdyńska (5 Wileńskiej Brygady AK)46'
30.Osiedle Mazurskie (5 Wileńskiej Brygady AK)47'

Osiedle Mazurskie - Track (przez Centrum Kształcenia Zawodowego)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Osiedle Mazurskie (5 Wileńskiej Brygady AK)0'
2.Gdyńska (5 Wileńskiej Brygady AK)1'
3.5 Wileńskiej Brygady AK (Wyszyńskiego)3'
4.Dom Kultury Agora (Żołnierska)5'
5.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)7'
6.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)9'
7.Emilii Plater (Kościuszki)11'
8.Niepodległości (Kościuszki)12'
9.Szpital Miejski (Niepodległości)13'
10.Plac Roosevelta (Szrajbera)15'
11.Św. Wojciecha (Pieniężnego)16'
12.Centrum (Piłsudskiego)18'
13.Mickiewicza (Kopernika)20'
14.Plac Pułaskiego (pl. Pułaskiego)21'
15.Kętrzyńskiego (Kościuszki)23'
16.Kossaka (Niedziałkowskiego)26'
17.Puszkina (Jagiellońska)27'
18.Reymonta (Reymonta)30'
19.Cmentarz Poprzeczna (Poprzeczna)32'
20.Poprzeczna (Poprzeczna)33'
21.Morwowa (Zientary-Malewskiej)34'
22.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)35'
23.Karolin (NŻ) (Zientary-Malewskiej)36'
24.Zalbki (Zientary-Malewskiej)37'
25.Centrum Kształcenia Zawodowego (Zientary-Malewskiej)40'
26.Karolin (Tracka)44'
27.Tracka (Tracka)45'
28.Track (Tracka)46'

  • Od dnia 15.03.2020 (niedziela), przystanki warunkowe ("na żądanie") zmieniają charakter na stały. Dotyczy to również linii nocnych.
  • Od dnia 27.06.2020 r. w dni robocze obowiązuje rozkład jazdy: "Dni robocze wolne od nauki szkolnej".
  • ważny od 01.10.2018