rozkład jazdy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  89 544 31 70

 


    113Linia zwykławybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 16.12.2017powrót do aktualnego rozkładu

    Pieczewo - Dajtki (TP-DAJ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Pieczewo (Wilczyńskiego)0'
    2.Gębika (Wilczyńskiego)1'
    3.Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)2'
    4.Boenigka (Krasickiego)3'
    5.Carrefour (Krasickiego)5'
    6.Wańkowicza (Krasickiego)6'
    7.Synów Pułku (Synów Pułku)8'
    8.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)10'
    9.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)11'
    10.Stadion Stomil (Piłsudskiego)14'
    11.Plac Inwalidów Wojennych (Piłsudskiego)15'
    12.Hala Urania (Piłsudskiego)16'
    13.Planetarium (Piłsudskiego)18'
    14.Centrum (Piłsudskiego)20'
    15.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)22'
    16.Plac Roosevelta (Śliwy)25'
    17.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)27'
    18.Armii Krajowej (Warszawska)28'
    19.Saperska (Armii Krajowej)29'
    20.Jagiellończyka (Armii Krajowej)30'
    21.Plaża Miejska (Sielska)32'
    22.Zatoka Miła (Sielska)33'
    23.Kłosowa (Sielska)35'
    24.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)36'
    25.Dożynkowa (Kłosowa)37'
    26.Owocowa (Kłosowa)38'
    27.Rolna (Kłosowa)39'
    28.Dajtki (Zbożowa)40'

    Dajtki - Pieczewo (TP-PIE)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Dajtki (Zbożowa)0'
    2.Rolna (Kłosowa)1'
    3.Owocowa (Kłosowa)2'
    4.Dożynkowa (Kłosowa)3'
    5.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)4'
    6.Kłosowa (Sielska)5'
    7.Chata Biesiadna (Sielska)7'
    8.Zatoka Miła (Sielska)8'
    9.Plaża Miejska (Sielska)9'
    10.Jagiellończyka (Armii Krajowej)11'
    11.Saperska (Armii Krajowej)12'
    12.Armii Krajowej (Warszawska)14'
    13.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)15'
    14.Plac Roosevelta (Szrajbera)17'
    15.Św. Wojciecha (Pieniężnego)18'
    16.Centrum (Piłsudskiego)20'
    17.Planetarium (Piłsudskiego)22'
    18.Hala Urania (Piłsudskiego)24'
    19.Stadion Stomil (Piłsudskiego)26'
    20.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)27'
    21.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)29'
    22.Synów Pułku (Krasickiego)31'
    23.Wańkowicza (Krasickiego)33'
    24.Carrefour (Krasickiego)34'
    25.Boenigka (Krasickiego)36'
    26.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)38'
    27.Gębika (Wilczyńskiego)39'
    28.Pieczewo (Wilczyńskiego)40'

    • ważny od 16.12.2017