rozkład jazdy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  89 544 31 70

 


    111Linia zwykławybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.12.2017

    Nagórki - Gutkowo (TP-GUT)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Nagórki (Wańkowicza)0'
    2.Orłowicza (Wańkowicza)1'
    3.Galeria Warmińska (Sikorskiego)4'
    4.Galeria Warmińska (Synów Pułku)5'
    5.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)6'
    6.Synów Pułku (Synów Pułku)8'
    7.5 Wileńskiej Brygady AK (Wyszyńskiego)10'
    8.Dom Kultury Agora (Żołnierska)12'
    9.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)14'
    10.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)16'
    11.Skwer Wakara (Kościuszki)18'
    12.Centrum (Piłsudskiego)20'
    13.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)22'
    14.Plac Roosevelta (Mochnackiego)24'
    15.Grunwaldzka (Grunwaldzka)26'
    16.Jezioro Długie (Bałtycka)29'
    17.Jeziorna (Bałtycka)30'
    18.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)31'
    19.Grabowa (Bałtycka)33'
    20.Wędkarska (Bałtycka)34'
    21.Letniskowa (Bałtycka)35'
    22.Likusy (Bałtycka)36'
    23.Wioślarska (Bałtycka)37'
    24.Kanarkowa (Bałtycka)39'
    25.Poranna (Bałtycka)40'
    26.Żurawia (Bałtycka)41'
    27.Sokola (Bałtycka)42'
    28.Gutkowo (Bałtycka)43'

    Gutkowo - Nagórki (TP-NAG)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Gutkowo (Słowicza)0'
    2.Sokola (Bałtycka)1'
    3.Żurawia (Bałtycka)2'
    4.Poranna (Bałtycka)3'
    5.Kanarkowa (Bałtycka)4'
    6.Wioślarska (Bałtycka)6'
    7.Likusy (Bałtycka)7'
    8.Letniskowa (Bałtycka)8'
    9.Wędkarska (Bałtycka)9'
    10.Grabowa (Bałtycka)10'
    11.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)11'
    12.Jeziorna (Bałtycka)13'
    13.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)15'
    14.Grunwaldzka (Grunwaldzka)16'
    15.Plac Roosevelta (Szrajbera)19'
    16.Św. Wojciecha (Pieniężnego)20'
    17.Centrum (Piłsudskiego)22'
    18.Skwer Wakara (Kościuszki)24'
    19.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)26'
    20.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)27'
    21.Dom Kultury Agora (Żołnierska)29'
    22.5 Wileńskiej Brygady AK (Wyszyńskiego)31'
    23.Synów Pułku (Synów Pułku)33'
    24.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)34'
    25.Galeria Warmińska (Sikorskiego)37'
    26.Paukszty (Wańkowicza)39'
    27.Orłowicza (Wańkowicza)41'
    28.Nagórki (Wańkowicza)42'

    • ważny od 01.12.2017