rozkład jazdy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  89 544 31 70

 


  • W dniach 15-17.08.2019 r., w związku z imprezą "Olsztyn Green Festival", po zakończeniu koncertów realizowane będą dodatkowe kursy na trasie Plaża Miejska (pętla) - Jakubowo.
107Linia zwykławybierz przystanek w żądanym kierunku
rozkład obowiązuje od 01.06.2019powrót do aktualnego rozkładu

Jakubowo - Dajtki

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Jakubowo (Parkowa)0'
2.Szpital MSWiA (Sybiraków)1'
3.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)2'
4.Limanowskiego (Limanowskiego)4'
5.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)9'
6.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
7.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
8.Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa)14'
9.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)16'
10.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)18'
11.Skwer Wakara (Kościuszki)20'
12.Centrum (Piłsudskiego)22'
13.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)24'
14.Plac Roosevelta (Mochnackiego)26'
15.Grunwaldzka (Grunwaldzka)28'
16.Plaża Miejska (Sielska)32'
17.Zatoka Miła (Sielska)33'
18.Kłosowa (Sielska)35'
19.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)36'
20.Dożynkowa (Kłosowa)37'
21.Owocowa (Kłosowa)38'
22.Rolna (Kłosowa)39'
23.Dajtki (Zbożowa)40'

Dajtki - Jakubowo

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Dajtki (Zbożowa)0'
2.Rolna (Kłosowa)1'
3.Owocowa (Kłosowa)2'
4.Dożynkowa (Kłosowa)3'
5.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)4'
6.Kłosowa (Sielska)5'
7.Okrągła (Sielska)7'
8.Zatoka Miła (Sielska)8'
9.Plaża Miejska (Sielska)9'
10.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)13'
11.Grunwaldzka (Grunwaldzka)14'
12.Plac Roosevelta (Szrajbera)17'
13.Św. Wojciecha (Pieniężnego)18'
14.Centrum (Piłsudskiego)20'
15.Skwer Wakara (Kościuszki)22'
16.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)24'
17.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)25'
18.Szpital Dziecięcy (Dworcowa)27'
19.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)28'
20.Kołobrzeska (Dworcowa)30'
21.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)32'
22.Limanowskiego (Limanowskiego)36'
23.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)38'
24.Szpital MSWiA (Sybiraków)39'
25.Jakubowo (Wojska Polskiego)40'

Jakubowo - Słoneczna Polana

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Jakubowo (Parkowa)0'
2.Szpital MSWiA (Sybiraków)1'
3.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)2'
4.Limanowskiego (Limanowskiego)4'
5.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)9'
6.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
7.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
8.Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa)14'
9.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)16'
10.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)18'
11.Skwer Wakara (Kościuszki)20'
12.Centrum (Piłsudskiego)22'
13.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)24'
14.Plac Roosevelta (Mochnackiego)26'
15.Grunwaldzka (Grunwaldzka)28'
16.Plaża Miejska (Sielska)32'
17.Zatoka Miła (Sielska)33'
18.Kłosowa (Sielska)35'
19.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)36'
20.Dożynkowa (Kłosowa)37'
21.Owocowa (Kłosowa)38'
22.Rolna (Kłosowa)39'
23.Dajtki (Zbożowa)40'
24.Aeroklub Warmińsko-Mazurski (NŻ) (Sielska)42'
25.Słoneczna Polana (Słoneczna Polana)45'

Słoneczna Polana - Jakubowo

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Słoneczna Polana (Słoneczna Polana)0'
2.Aeroklub Warmińsko-Mazurski (NŻ) (Lotnicza)1'
3.Dajtki (Zbożowa)3'
4.Rolna (Kłosowa)4'
5.Owocowa (Kłosowa)5'
6.Dożynkowa (Kłosowa)6'
7.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)7'
8.Kłosowa (Sielska)8'
9.Okrągła (Sielska)10'
10.Zatoka Miła (Sielska)11'
11.Plaża Miejska (Sielska)12'
12.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)16'
13.Grunwaldzka (Grunwaldzka)17'
14.Plac Roosevelta (Szrajbera)20'
15.Św. Wojciecha (Pieniężnego)21'
16.Centrum (Piłsudskiego)23'
17.Skwer Wakara (Kościuszki)25'
18.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)27'
19.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)28'
20.Szpital Dziecięcy (Dworcowa)30'
21.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)31'
22.Kołobrzeska (Dworcowa)33'
23.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)35'
24.Limanowskiego (Limanowskiego)39'
25.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)41'
26.Szpital MSWiA (Sybiraków)42'
27.Jakubowo (Wojska Polskiego)43'

Jakubowo - Perkoza

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Jakubowo (Parkowa)0'
2.Szpital MSWiA (Sybiraków)1'
3.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)2'
4.Limanowskiego (Limanowskiego)4'
5.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)9'
6.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
7.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
8.Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa)14'
9.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)16'
10.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)18'
11.Skwer Wakara (Kościuszki)20'
12.Centrum (Piłsudskiego)22'
13.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)24'
14.Plac Roosevelta (Mochnackiego)26'
15.Grunwaldzka (Grunwaldzka)28'
16.Plaża Miejska (Sielska)32'
17.Zatoka Miła (Sielska)33'
18.Kłosowa (Sielska)35'
19.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)36'
20.Dożynkowa (Kłosowa)37'
21.Owocowa (Kłosowa)38'
22.Rolna (Kłosowa)39'
23.Dajtki (Zbożowa)40'
24.Kudypy-Leśne Arboretum (NŻ) (Kudypy)44'
25.Perkoza (Perkoza)45'

Perkoza - Jakubowo

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Perkoza (Perkoza)0'
2.Kudypy-Leśne Arboretum (NŻ) (Kudypy)2'
3.Dajtki (Zbożowa)6'
4.Rolna (Kłosowa)7'
5.Owocowa (Kłosowa)8'
6.Dożynkowa (Kłosowa)9'
7.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)10'
8.Kłosowa (Sielska)11'
9.Okrągła (Sielska)13'
10.Zatoka Miła (Sielska)14'
11.Plaża Miejska (Sielska)15'
12.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)19'
13.Grunwaldzka (Grunwaldzka)20'
14.Plac Roosevelta (Szrajbera)23'
15.Św. Wojciecha (Pieniężnego)24'
16.Centrum (Piłsudskiego)26'
17.Skwer Wakara (Kościuszki)28'
18.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)30'
19.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)31'
20.Szpital Dziecięcy (Dworcowa)33'
21.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)34'
22.Kołobrzeska (Dworcowa)36'
23.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)38'
24.Limanowskiego (Limanowskiego)42'
25.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)44'
26.Szpital MSWiA (Sybiraków)45'
27.Jakubowo (Wojska Polskiego)46'

Jakubowo - Perkoza (przez Słoneczną Polanę)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Jakubowo (Parkowa)0'
2.Szpital MSWiA (Sybiraków)1'
3.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)2'
4.Limanowskiego (Limanowskiego)4'
5.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)9'
6.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
7.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
8.Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa)14'
9.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)16'
10.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)18'
11.Skwer Wakara (Kościuszki)20'
12.Centrum (Piłsudskiego)22'
13.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)24'
14.Plac Roosevelta (Mochnackiego)26'
15.Grunwaldzka (Grunwaldzka)28'
16.Plaża Miejska (Sielska)32'
17.Zatoka Miła (Sielska)33'
18.Kłosowa (Sielska)35'
19.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)36'
20.Dożynkowa (Kłosowa)37'
21.Owocowa (Kłosowa)38'
22.Rolna (Kłosowa)39'
23.Dajtki (Zbożowa)40'
24.Aeroklub Warmińsko-Mazurski (NŻ) (Sielska)42'
25.Słoneczna Polana (Słoneczna Polana)43'
26.Kudypy-Leśne Arboretum (NŻ) (Kudypy)49'
27.Perkoza (Perkoza)55'

  • W dniach 15-17.08.2019 r., w związku z imprezą "Olsztyn Green Festival", po zakończeniu koncertów realizowane będą dodatkowe kursy na trasie Plaża Miejska (pętla) - Jakubowo.
  • ważny od 01.06.2019