rozkład jazdy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  89 544 31 70

 


    121Linia zwykławybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.09.2017powrót do aktualnego rozkładu

    Bartąska-Rondo - Cementowa (TP-CEM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Bartąska-Rondo (Bartąska)0'
    2.Osiedle Zacisze (Bartąska)2'
    3.Antonowicza (Bukowskiego)3'
    4.Płoskiego (Płoskiego)5'
    5.Jarocka (Wilczyńskiego)8'
    6.Janowicza (Wilczyńskiego)9'
    7.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)11'
    8.Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)13'
    9.Boenigka (Krasickiego)14'
    10.Carrefour (Krasickiego)16'
    11.Nagórki (Wańkowicza)18'
    12.Orłowicza (Wańkowicza)19'
    13.Galeria Warmińska (Sikorskiego)22'
    14.Galeria Warmińska (Synów Pułku)23'
    15.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)24'
    16.Synów Pułku (Synów Pułku)26'
    17.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)28'
    18.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)29'
    19.Stadion Stomil (Piłsudskiego)32'
    20.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)33'
    21.Kołobrzeska (Dworcowa)35'
    22.Soplicy (Kołobrzeska)36'
    23.Zajezdnia MPK (Kołobrzeska)37'
    24.Składowa (Towarowa)42'
    25.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)43'
    26.Dworzec Główny (Dworcowa)44'
    27.Makro (Lubelska)45'
    28.Stalowa (Lubelska)46'
    29.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)47'
    30.Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)48'
    31.Budowlana (Lubelska)49'
    32.Zakład Gazowniczy (Lubelska)50'
    33.Cementowa (Cementowa)51'

    Cementowa - Bartąska-Rondo (TP-BAR)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Cementowa (Cementowa)0'
    2.Zakład Gazowniczy (Lubelska)1'
    3.Budowlana (Lubelska)2'
    4.Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)3'
    5.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)4'
    6.Stalowa (Lubelska)5'
    7.Makro (Lubelska)6'
    8.Dworzec Główny (Dworcowa)9'
    9.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)11'
    10.Składowa (Towarowa)12'
    11.Zajezdnia MPK (Kołobrzeska)15'
    12.Soplicy (Kołobrzeska)16'
    13.Kołobrzeska (Dworcowa)18'
    14.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)20'
    15.Stadion Stomil (Piłsudskiego)22'
    16.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)23'
    17.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)25'
    18.Synów Pułku (Synów Pułku)27'
    19.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)28'
    20.Galeria Warmińska (Sikorskiego)31'
    21.Paukszty (Wańkowicza)33'
    22.Orłowicza (Wańkowicza)35'
    23.Wańkowicza (Krasickiego)37'
    24.Carrefour (Krasickiego)38'
    25.Boenigka (Krasickiego)40'
    26.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)41'
    27.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)43'
    28.Janowicza (Wilczyńskiego)44'
    29.Jarocka (Wilczyńskiego)45'
    30.Sikorskiego-Wilczyńskiego (Płoskiego)48'
    31.Płoskiego (Bukowskiego)50'
    32.Antonowicza (Bukowskiego)51'
    33.Osiedle Zacisze (Bartąska)52'
    34.Bartąska-Rondo (Bartąska)54'

    • ważny od 01.09.2017