rozkład jazdy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  89 544 31 70

 


    121Linia zwykławybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 31.05.2019powrót do aktualnego rozkładu

    Bartąska-Rondo - Cementowa (TO-CEM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Bartąska-Rondo (Bartąska)0'
    2.Osiedle Zacisze (Bartąska)2'
    3.Antonowicza (Bukowskiego)3'
    4.Płoskiego (Płoskiego)5'
    5.Jarocka (Wilczyńskiego)8'
    6.Janowicza (Wilczyńskiego)9'
    7.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)11'
    8.Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)13'
    9.Boenigka (Krasickiego)14'
    10.Carrefour (Krasickiego)16'
    11.Nagórki (Wańkowicza)18'
    12.Orłowicza (Wańkowicza)19'
    13.Galeria Warmińska (Sikorskiego)22'
    14.Galeria Warmińska (Synów Pułku)23'
    15.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)24'
    16.Synów Pułku (Synów Pułku)26'
    17.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)28'
    18.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)29'
    19.Stadion Stomil (Piłsudskiego)32'
    20.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)33'
    21.Kołobrzeska (Dworcowa)35'
    22.Dworzec Główny (Dworcowa)44'
    23.Makro (Lubelska)45'
    24.Stalowa (Lubelska)46'
    25.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)47'
    26.Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)48'
    27.Budowlana (Lubelska)49'
    28.Zakład Gazowniczy (Lubelska)50'
    29.Cementowa (Cementowa)51'

    Cementowa - Bartąska-Rondo (TO-BAR)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Cementowa (Cementowa)0'
    2.Zakład Gazowniczy (Lubelska)1'
    3.Budowlana (Lubelska)2'
    4.Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)3'
    5.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)4'
    6.Stalowa (Lubelska)5'
    7.Makro (Lubelska)6'
    8.Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)9'
    9.Kołobrzeska (Dworcowa)18'
    10.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)20'
    11.Stadion Stomil (Piłsudskiego)22'
    12.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)23'
    13.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)25'
    14.Synów Pułku (Synów Pułku)27'
    15.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)28'
    16.Galeria Warmińska (Sikorskiego)31'
    17.Paukszty (Wańkowicza)33'
    18.Orłowicza (Wańkowicza)35'
    19.Wańkowicza (Krasickiego)37'
    20.Carrefour (Krasickiego)38'
    21.Boenigka (Krasickiego)40'
    22.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)41'
    23.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)43'
    24.Janowicza (Wilczyńskiego)44'
    25.Jarocka (Wilczyńskiego)45'
    26.Sikorskiego-Wilczyńskiego (Płoskiego)48'
    27.Płoskiego (Bukowskiego)50'
    28.Antonowicza (Bukowskiego)51'
    29.Osiedle Zacisze (Bartąska)52'
    30.Bartąska-Rondo (Bartąska)54'

    • ważny od 31.05.2019