Rozpoczyna się przebudowa drugiego odcinka ul. Partyzantów

W nocy z soboty na niedzielę, tj. z 2 na 3 września, na odcinku ul. Partyzantów wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Prace związane z przebudową tej części ulicy będą przebiegały etapami. W pierwszej kolejności roboty obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Samulowskiego do ul. Kajki.

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

 Na czas prac część ul. Partyzantów zostanie wyłączona z ruchu. Umożliwiony będzie jedynie dojazd do posesji znajdujących się w obrębie budowy. Na czas remontu wyznaczono objazd, który poprowadzony będzie ulicami: Lanca, Mickiewicza, Dąbrowszczaków i Kajki.

W związku z zaplanowaną na weekend zmianą organizacji ruchu Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu informuje, że skorygowane będą trasy przejazdu trzech dziennych linii autobusowych: 116, 120 i 309 (ta ostatnia wznawia kursowanie 1 października). Linie 116 i 120 od skrzyżowania ul. Partyzantów z ul. Kajki pojadą ulicami: Kajki, pl. Pułaskiego, Kościuszki do al. Piłsudskiego. Linia 309 również pojedzie ul. Kajki do pl. Pułaskiego, a dalej ul. Kopernika do al. Piłsudskiego. Zawieszone zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków „Teatr im. S. Jaracza” usytuowanych po obu stronach ulicy przy skrzyżowaniu ul. Partyzantów i ul. Lanca.

SCHEMAT UKŁADU KOMUNIKACJI

Inwestycja pod nazwą „Przebudowa i budowa układu ulicznego w centrum Olsztyna – ul. Partyzantów” ma zakończyć się w połowie 2018 roku. 

25 sierpień 2017
Poprawiono: 06 wrzesień 2017
Odsłony: 1331