Środa, 26 kwietnia 2017 Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    131
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.06.2016

    Pieczewo - Indykpol (TP-IND)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Pieczewo (Wilczyńskiego)0'
    2.Gębika (Wilczyńskiego)1'
    3.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)3'
    4.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)5'
    5.Janowicza (Wilczyńskiego)6'
    6.Jarocka (Wilczyńskiego)7'
    7.Sikorskiego-Wilczyńskiego (Sikorskiego)9'
    8.Andersa (Sikorskiego)10'
    9.Minakowskiego (Sikorskiego)11'
    10.Galeria Warmińska (Sikorskiego)13'
    11.Galeria Warmińska (Synów Pułku)14'
    12.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)15'
    13.Synów Pułku (Synów Pułku)17'
    14.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)19'
    15.Dom Kultury Agora (Żołnierska)21'
    16.Szpital Dziecięcy (Dworcowa)23'
    17.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)24'
    18.Kołobrzeska (Dworcowa)26'
    19.Dworzec Główny (Dworcowa)28'
    20.Dworzec Główny (Partyzantów)29'
    21.Limanowskiego (Limanowskiego)32'
    22.Hanki Sawickiej (Jagiellońska)34'
    23.Cmentarz Poprzeczna (Poprzeczna)35'
    24.Poprzeczna (Poprzeczna)36'
    25.Morwowa (Zientary-Malewskiej)37'
    26.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)38'
    27.Karolin (NŻ) (Zientary-Malewskiej)39'
    28.Zalbki (Zientary-Malewskiej)40'
    29.Indykpol-Biuro (Jesienna)42'
    30.Indykpol (Jesienna)43'

    Indykpol - Pieczewo (TP-PIE)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Indykpol (Jesienna)0'
    2.Indykpol-Biuro (Jesienna)2'
    3.Zalbki (Zientary-Malewskiej)4'
    4.Karolin (NŻ) (Zientary-Malewskiej)5'
    5.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)7'
    6.Morwowa (Zientary-Malewskiej)8'
    7.Poprzeczna (Poprzeczna)9'
    8.Hanki Sawickiej (Jagiellońska)11'
    9.Limanowskiego (Limanowskiego)14'
    10.Dworzec Główny (Partyzantów)18'
    11.Dworzec Główny (Dworcowa)19'
    12.Kołobrzeska (Dworcowa)21'
    13.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)23'
    14.Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa)24'
    15.Dom Kultury Agora (Żołnierska)27'
    16.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)29'
    17.Synów Pułku (Synów Pułku)31'
    18.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)32'
    19.Galeria Warmińska (Sikorskiego)34'
    20.Auchan (Sikorskiego)35'
    21.Minakowskiego (Sikorskiego)36'
    22.Andersa (Sikorskiego)37'
    23.Jarocka (Wilczyńskiego)39'
    24.Janowicza (Wilczyńskiego)40'
    25.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)42'
    26.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)44'
    27.Gębika (Wilczyńskiego)45'
    28.Pieczewo (Wilczyńskiego)46'