Niedziela, 23 lipca 2017 Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    127
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.05.2017

    Witosa - Redykajny (TP-RED)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Witosa (Witosa)0'
    2.Myszki Miki (Witosa)1'
    3.Kanta (Witosa)2'
    4.Kubusia Puchatka (Krasickiego)3'
    5.Panasa (Krasickiego)4'
    6.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)6'
    7.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)8'
    8.Janowicza (Wilczyńskiego)9'
    9.Jarocka (Wilczyńskiego)10'
    10.Sikorskiego-Wilczyńskiego (Sikorskiego)12'
    11.Andersa (Sikorskiego)13'
    12.Minakowskiego (Sikorskiego)14'
    13.Galeria Warmińska (Sikorskiego)16'
    14.Galeria Warmińska (Sikorskiego)18'
    15.Sikorskiego-Ogrody (Sikorskiego)18'
    16.Dywizjonu 303 (Sikorskiego)19'
    17.Pstrowskiego-Sikorskiego (Pstrowskiego)22'
    18.Szpital Miejski (Niepodległości)24'
    19.Plac Roosevelta (Mochnackiego)27'
    20.Grunwaldzka (Grunwaldzka)29'
    21.Jezioro Długie (Bałtycka)32'
    22.Jeziorna (Bałtycka)33'
    23.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)34'
    24.Grabowa (Bałtycka)36'
    25.Wędkarska (Bałtycka)37'
    26.Letniskowa (Bałtycka)38'
    27.Likusy (Bałtycka)39'
    28.Żbicza (Hozjusza)40'
    29.Narcyzowa (Hozjusza)41'
    30.Seminarium Hosianum (Hozjusza)42'
    31.Jemioły (Hozjusza)43'
    32.Św. Arnolda (Hozjusza)44'
    33.Redykajny (Hozjusza)45'

    Redykajny - Witosa (TP-WIT)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Redykajny (Hozjusza)0'
    2.Św. Arnolda (Hozjusza)0'
    3.Jemioły (Hozjusza)1'
    4.Seminarium Hosianum (Hozjusza)2'
    5.Narcyzowa (Hozjusza)3'
    6.Żbicza (Hozjusza)4'
    7.Likusy (Bałtycka)6'
    8.Letniskowa (Bałtycka)7'
    9.Wędkarska (Bałtycka)8'
    10.Grabowa (Bałtycka)9'
    11.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)10'
    12.Jeziorna (Bałtycka)12'
    13.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)14'
    14.Grunwaldzka (Grunwaldzka)15'
    15.Straż Pożarna (Niepodległości)18'
    16.Szpital Miejski (Niepodległości)19'
    17.Pstrowskiego-Sikorskiego (Pstrowskiego)20'
    18.Dywizjonu 303 (Sikorskiego)23'
    19.Sikorskiego-Ogrody (Sikorskiego)24'
    20.Galeria Warmińska (Sikorskiego)26'
    21.Auchan (Sikorskiego)27'
    22.Minakowskiego (Sikorskiego)28'
    23.Andersa (Sikorskiego)29'
    24.Jarocka (Wilczyńskiego)31'
    25.Janowicza (Wilczyńskiego)32'
    26.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)34'
    27.Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)36'
    28.Kubusia Puchatka (Witosa)37'
    29.Kanta (Witosa)38'
    30.Myszki Miki (Witosa)39'
    31.Witosa (Witosa)40'