Poniedziałek, 24 lipca 2017 Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    121
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.05.2017

    Bartąska-Rondo - Cementowa (TP-CEM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Bartąska-Rondo (Bartąska)0'
    2.Osiedle Zacisze (Bartąska)2'
    3.Antonowicza (Bukowskiego)3'
    4.Płoskiego (Płoskiego)5'
    5.Jarocka (Wilczyńskiego)7'
    6.Janowicza (Wilczyńskiego)8'
    7.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)10'
    8.Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)12'
    9.Boenigka (Krasickiego)13'
    10.Carrefour (Krasickiego)15'
    11.Nagórki (Wańkowicza)17'
    12.Orłowicza (Wańkowicza)18'
    13.Galeria Warmińska (Sikorskiego)21'
    14.Galeria Warmińska (Synów Pułku)22'
    15.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)23'
    16.Synów Pułku (Synów Pułku)25'
    17.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)27'
    18.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)28'
    19.Stadion Stomil (Piłsudskiego)31'
    20.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)32'
    21.Kołobrzeska (Dworcowa)34'
    22.Soplicy (Kołobrzeska)35'
    23.Zajezdnia MPK (Kołobrzeska)36'
    24.Składowa (Towarowa)40'
    25.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)41'
    26.Dworzec Główny (Dworcowa)42'
    27.Makro (Lubelska)43'
    28.Stalowa (Lubelska)44'
    29.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)45'
    30.Urząd Kontroli Skarbowej (Lubelska)46'
    31.Budowlana (Lubelska)47'
    32.Zakład Gazowniczy (Lubelska)48'
    33.Cementowa (Cementowa)49'

    Cementowa - Bartąska-Rondo (TP-BAR)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Cementowa (Cementowa)0'
    2.Zakład Gazowniczy (Lubelska)1'
    3.Budowlana (Lubelska)2'
    4.Urząd Kontroli Skarbowej (Lubelska)3'
    5.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)4'
    6.Stalowa (Lubelska)5'
    7.Makro (Lubelska)6'
    8.Dworzec Główny (Dworcowa)9'
    9.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)11'
    10.Składowa (Towarowa)12'
    11.Zajezdnia MPK (Kołobrzeska)14'
    12.Soplicy (Kołobrzeska)15'
    13.Kołobrzeska (Dworcowa)17'
    14.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)19'
    15.Stadion Stomil (Piłsudskiego)21'
    16.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)22'
    17.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)24'
    18.Synów Pułku (Synów Pułku)26'
    19.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)27'
    20.Galeria Warmińska (Sikorskiego)29'
    21.Paukszty (Wańkowicza)31'
    22.Orłowicza (Wańkowicza)33'
    23.Wańkowicza (Krasickiego)35'
    24.Carrefour (Krasickiego)36'
    25.Boenigka (Krasickiego)38'
    26.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)39'
    27.D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)41'
    28.Janowicza (Wilczyńskiego)42'
    29.Jarocka (Wilczyńskiego)43'
    30.Sikorskiego-Wilczyńskiego (Płoskiego)45'
    31.Płoskiego (Bukowskiego)47'
    32.Antonowicza (Bukowskiego)48'
    33.Osiedle Zacisze (Bartąska)49'
    34.Bartąska-Rondo (Bartąska)51'