Poniedziałek, 1 maja 2017 Imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    113
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.05.2017

    Pieczewo - Dajtki (TO-DAJ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Pieczewo (Wilczyńskiego)0'
    2.Gębika (Wilczyńskiego)1'
    3.Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)2'
    4.Boenigka (Krasickiego)3'
    5.Carrefour (Krasickiego)5'
    6.Wańkowicza (Krasickiego)6'
    7.Synów Pułku (Synów Pułku)8'
    8.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)10'
    9.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)11'
    10.Stadion Stomil (Piłsudskiego)14'
    11.Plac Inwalidów Wojennych (Piłsudskiego)15'
    12.Hala Urania (Piłsudskiego)16'
    13.Planetarium (Piłsudskiego)18'
    14.Skwer Wakara (Kościuszki)20'
    15.Emilii Plater (Kościuszki)21'
    16.Niepodległości (Kościuszki)22'
    17.Szpital Miejski (Niepodległości)23'
    18.Plac Roosevelta (Śliwy)26'
    19.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)28'
    20.Armii Krajowej (Warszawska)29'
    21.Saperska (Armii Krajowej)30'
    22.Jagiellończyka (Armii Krajowej)31'
    23.Plaża Miejska (Sielska)33'
    24.Zatoka Miła (Sielska)34'
    25.Kłosowa (Sielska)36'
    26.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)37'
    27.Dożynkowa (Kłosowa)38'
    28.Owocowa (Kłosowa)39'
    29.Rolna (Kłosowa)40'
    30.Dajtki (Zbożowa)41'

    Dajtki - Pieczewo (TO-PIE)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Dajtki (Zbożowa)0'
    2.Rolna (Kłosowa)1'
    3.Owocowa (Kłosowa)2'
    4.Dożynkowa (Kłosowa)3'
    5.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)4'
    6.Kłosowa (Sielska)5'
    7.Chata Biesiadna (Sielska)7'
    8.Zatoka Miła (Sielska)8'
    9.Plaża Miejska (Sielska)9'
    10.Jagiellończyka (Armii Krajowej)11'
    11.Saperska (Armii Krajowej)12'
    12.Armii Krajowej (Warszawska)14'
    13.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)15'
    14.Straż Pożarna (Niepodległości)18'
    15.Szpital Miejski (Niepodległości)19'
    16.Niepodległości (Kościuszki)21'
    17.Emilii Plater (Kościuszki)22'
    18.Skwer Wakara (Kościuszki)23'
    19.Planetarium (Piłsudskiego)25'
    20.Hala Urania (Piłsudskiego)27'
    21.Stadion Stomil (Piłsudskiego)29'
    22.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)30'
    23.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)32'
    24.Synów Pułku (Krasickiego)34'
    25.Wańkowicza (Krasickiego)36'
    26.Carrefour (Krasickiego)37'
    27.Boenigka (Krasickiego)39'
    28.Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)41'
    29.Gębika (Wilczyńskiego)42'
    30.Pieczewo (Wilczyńskiego)43'