Poniedziałek, 1 maja 2017 Imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    111
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.05.2017

    Nagórki - Gutkowo (TO-GUT)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Nagórki (Wańkowicza)0'
    2.Orłowicza (Wańkowicza)1'
    3.Galeria Warmińska (Sikorskiego)4'
    4.Galeria Warmińska (Synów Pułku)5'
    5.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)6'
    6.Synów Pułku (Synów Pułku)8'
    7.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)10'
    8.Dom Kultury Agora (Żołnierska)12'
    9.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)14'
    10.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)16'
    11.Emilii Plater (Kościuszki)18'
    12.Niepodległości (Kościuszki)19'
    13.Szpital Miejski (Niepodległości)20'
    14.Plac Roosevelta (Mochnackiego)23'
    15.Grunwaldzka (Grunwaldzka)25'
    16.Jezioro Długie (Bałtycka)28'
    17.Jeziorna (Bałtycka)29'
    18.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)30'
    19.Grabowa (Bałtycka)32'
    20.Wędkarska (Bałtycka)33'
    21.Letniskowa (Bałtycka)34'
    22.Likusy (Bałtycka)35'
    23.Wioślarska (Bałtycka)36'
    24.Kanarkowa (Bałtycka)37'
    25.Poranna (Bałtycka)38'
    26.Żurawia (Bałtycka)39'
    27.Sokola (Bałtycka)40'
    28.Gutkowo (Bałtycka)41'

    Gutkowo - Nagórki (TO-NAG)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Gutkowo (Słowicza)0'
    2.Sokola (Bałtycka)1'
    3.Żurawia (Bałtycka)2'
    4.Poranna (Bałtycka)3'
    5.Kanarkowa (Bałtycka)4'
    6.Wioślarska (Bałtycka)5'
    7.Likusy (Bałtycka)6'
    8.Letniskowa (Bałtycka)7'
    9.Wędkarska (Bałtycka)8'
    10.Grabowa (Bałtycka)9'
    11.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)10'
    12.Jeziorna (Bałtycka)12'
    13.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)14'
    14.Grunwaldzka (Grunwaldzka)15'
    15.Straż Pożarna (Niepodległości)18'
    16.Szpital Miejski (Niepodległości)19'
    17.Niepodległości (Kościuszki)21'
    18.Emilii Plater (Kościuszki)22'
    19.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)24'
    20.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)25'
    21.Dom Kultury Agora (Żołnierska)27'
    22.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)29'
    23.Synów Pułku (Synów Pułku)31'
    24.Synów Pułku-Ogrody (Synów Pułku)32'
    25.Galeria Warmińska (Sikorskiego)34'
    26.Paukszty (Wańkowicza)36'
    27.Orłowicza (Wańkowicza)38'
    28.Nagórki (Wańkowicza)39'