Wtorek, 25 kwietnia 2017 Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

  • Od dnia 01.04.2017 r. (sobota) zmianie ulegają rozkłady jazdy linii 107 i 110 SZCZEGÓŁY
drukujDrukuj
107
Linia zwykła
wybierz przystanek w żądanym kierunku
rozkład obowiązuje od 20.04.2017

Jakubowo - Dajtki (TO-DAJ)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Jakubowo (Parkowa)0'
2.Szpital MSWiA (Sybiraków)1'
3.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)2'
4.Limanowskiego (Limanowskiego)4'
5.Dworzec Główny (Partyzantów)8'
6.Dworzec Główny (Dworcowa)9'
7.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
8.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
9.Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa)14'
10.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)16'
11.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)18'
12.Emilii Plater (Kościuszki)20'
13.Niepodległości (Kościuszki)21'
14.Szpital Miejski (Niepodległości)22'
15.Plac Roosevelta (Mochnackiego)25'
16.Grunwaldzka (Grunwaldzka)27'
17.Plaża Miejska (Sielska)31'
18.Zatoka Miła (Sielska)32'
19.Kłosowa (Sielska)34'
20.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)35'
21.Dożynkowa (Kłosowa)36'
22.Owocowa (Kłosowa)37'
23.Rolna (Kłosowa)38'
24.Dajtki (Zbożowa)39'

Dajtki - Jakubowo (TO-JAK)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Dajtki (Zbożowa)0'
2.Rolna (Kłosowa)1'
3.Owocowa (Kłosowa)2'
4.Dożynkowa (Kłosowa)3'
5.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)4'
6.Kłosowa (Sielska)5'
7.Chata Biesiadna (Sielska)7'
8.Zatoka Miła (Sielska)8'
9.Plaża Miejska (Sielska)9'
10.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)13'
11.Grunwaldzka (Grunwaldzka)14'
12.Straż Pożarna (Niepodległości)17'
13.Szpital Miejski (Niepodległości)18'
14.Niepodległości (Kościuszki)20'
15.Emilii Plater (Kościuszki)21'
16.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)23'
17.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)24'
18.Szpital Dziecięcy (Dworcowa)26'
19.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)27'
20.Kołobrzeska (Dworcowa)29'
21.Dworzec Główny (Dworcowa)31'
22.Dworzec Główny (Partyzantów)32'
23.Limanowskiego (Limanowskiego)35'
24.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)37'
25.Szpital MSWiA (Sybiraków)38'
26.Jakubowo (Wojska Polskiego)39'

Jakubowo - Łupstych (TO-LUP)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Jakubowo (Parkowa)0'
2.Szpital MSWiA (Sybiraków)1'
3.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)2'
4.Limanowskiego (Limanowskiego)4'
5.Dworzec Główny (Partyzantów)8'
6.Dworzec Główny (Dworcowa)9'
7.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
8.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
9.Plac Inwalidów Wojennych (Dworcowa)14'
10.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)16'
11.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)18'
12.Emilii Plater (Kościuszki)20'
13.Niepodległości (Kościuszki)21'
14.Szpital Miejski (Niepodległości)22'
15.Plac Roosevelta (Mochnackiego)25'
16.Grunwaldzka (Grunwaldzka)27'
17.Plaża Miejska (Sielska)31'
18.Zatoka Miła (Sielska)32'
19.Kłosowa (Sielska)34'
20.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)35'
21.Dożynkowa (Kłosowa)36'
22.Owocowa (Kłosowa)37'
23.Rolna (Kłosowa)38'
24.Dajtki (Zbożowa)39'
25.Kudypy-Leśne Arboretum (NŻ) (Kudypy)43'
26.Perkoza (NŻ) (Perkoza)44'
27.Łupstych (Żurawia)45'

Łupstych - Jakubowo (TO-JAK)

wybierz przystanek:
lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
1.Łupstych (Żurawia)0'
2.Perkoza (NŻ) (Perkoza)1'
3.Kudypy-Leśne Arboretum (NŻ) (Kudypy)3'
4.Dajtki (Zbożowa)7'
5.Rolna (Kłosowa)8'
6.Owocowa (Kłosowa)9'
7.Dożynkowa (Kłosowa)10'
8.Żytnia-Szkoła (Kłosowa)11'
9.Kłosowa (Sielska)12'
10.Chata Biesiadna (Sielska)14'
11.Zatoka Miła (Sielska)15'
12.Plaża Miejska (Sielska)16'
13.Targowisko Miejskie (Grunwaldzka)20'
14.Grunwaldzka (Grunwaldzka)21'
15.Straż Pożarna (Niepodległości)24'
16.Szpital Miejski (Niepodległości)25'
17.Niepodległości (Kościuszki)27'
18.Emilii Plater (Kościuszki)28'
19.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)30'
20.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)31'
21.Szpital Dziecięcy (Dworcowa)33'
22.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)34'
23.Kołobrzeska (Dworcowa)36'
24.Dworzec Główny (Dworcowa)38'
25.Dworzec Główny (Partyzantów)39'
26.Limanowskiego (Limanowskiego)42'
27.Stacja Krwiodawstwa (Sybiraków)44'
28.Szpital MSWiA (Sybiraków)45'
29.Jakubowo (Wojska Polskiego)46'