Poniedziałek, 29 maja 2017 Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    106
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.05.2017

    Cementowa - Gutkowo (TP-GUT)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Cementowa (Cementowa)0'
    2.Zakład Gazowniczy (Lubelska)1'
    3.Towarowa-Budowlana (Towarowa)4'
    4.Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Towarowa)5'
    5.Obi (Towarowa)6'
    6.Składowa (Towarowa)8'
    7.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)9'
    8.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
    9.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
    10.Hala Urania (Piłsudskiego)14'
    11.Planetarium (Piłsudskiego)16'
    12.Centrum (Piłsudskiego)18'
    13.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)20'
    14.Bohaterów Monte Cassino (Artyleryjska)23'
    15.Jezioro Długie (Bałtycka)25'
    16.Jeziorna (Bałtycka)26'
    17.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)27'
    18.Grabowa (Bałtycka)29'
    19.Wędkarska (Bałtycka)30'
    20.Letniskowa (Bałtycka)31'
    21.Likusy (Bałtycka)32'
    22.Wioślarska (Bałtycka)33'
    23.Kanarkowa (Bałtycka)34'
    24.Poranna (Bałtycka)35'
    25.Żurawia (Bałtycka)36'
    26.Sokola (Bałtycka)37'
    27.Gutkowo (Bałtycka)38'

    Gutkowo - Cementowa (TP-CEM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Gutkowo (Słowicza)0'
    2.Sokola (Bałtycka)1'
    3.Żurawia (Bałtycka)2'
    4.Poranna (Bałtycka)3'
    5.Kanarkowa (Bałtycka)4'
    6.Wioślarska (Bałtycka)5'
    7.Likusy (Bałtycka)6'
    8.Letniskowa (Bałtycka)7'
    9.Wędkarska (Bałtycka)8'
    10.Grabowa (Bałtycka)9'
    11.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)10'
    12.Jeziorna (Bałtycka)12'
    13.Dworzec Zachodni (Artyleryjska)14'
    14.Bohaterów Monte Cassino (Artyleryjska)15'
    15.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)18'
    16.Centrum (Piłsudskiego)20'
    17.Planetarium (Piłsudskiego)22'
    18.Hala Urania (Piłsudskiego)24'
    19.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)25'
    20.Kołobrzeska (Dworcowa)27'
    21.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)29'
    22.Składowa (Towarowa)30'
    23.Obi (Towarowa)32'
    24.Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Towarowa)33'
    25.Towarowa-Budowlana (Towarowa)34'
    26.Zakład Gazowniczy (Lubelska)36'
    27.Cementowa (Cementowa)37'

    Cementowa - Gutkowo (TX-GUT-S)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Cementowa (Cementowa)0'
    2.Zakład Gazowniczy (Lubelska)1'
    3.Towarowa-Budowlana (Towarowa)4'
    4.Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Towarowa)5'
    5.Sprzętowa (Sprzętowa)7'
    6.Michelin-Brama nr 7 (Sprzętowa)8'
    7.Obi (Towarowa)9'
    8.Składowa (Towarowa)11'
    9.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)12'
    10.Kołobrzeska (Dworcowa)14'
    11.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)16'
    12.Hala Urania (Piłsudskiego)17'
    13.Planetarium (Piłsudskiego)19'
    14.Centrum (Piłsudskiego)21'
    15.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)23'
    16.Bohaterów Monte Cassino (Artyleryjska)26'
    17.Jezioro Długie (Bałtycka)28'
    18.Jeziorna (Bałtycka)29'
    19.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)30'
    20.Grabowa (Bałtycka)32'
    21.Wędkarska (Bałtycka)33'
    22.Letniskowa (Bałtycka)34'
    23.Likusy (Bałtycka)35'
    24.Wioślarska (Bałtycka)36'
    25.Kanarkowa (Bałtycka)37'
    26.Poranna (Bałtycka)38'
    27.Żurawia (Bałtycka)39'
    28.Sokola (Bałtycka)40'
    29.Gutkowo (Bałtycka)41'

    Gutkowo - Cementowa (TX-CEM-S)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Gutkowo (Słowicza)0'
    2.Sokola (Bałtycka)1'
    3.Żurawia (Bałtycka)2'
    4.Poranna (Bałtycka)3'
    5.Kanarkowa (Bałtycka)4'
    6.Wioślarska (Bałtycka)5'
    7.Likusy (Bałtycka)6'
    8.Letniskowa (Bałtycka)7'
    9.Wędkarska (Bałtycka)8'
    10.Grabowa (Bałtycka)9'
    11.Zespół Szkół Ekonomicznych (Bałtycka)10'
    12.Jeziorna (Bałtycka)12'
    13.Dworzec Zachodni (Artyleryjska)14'
    14.Bohaterów Monte Cassino (Artyleryjska)15'
    15.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)18'
    16.Centrum (Piłsudskiego)20'
    17.Planetarium (Piłsudskiego)22'
    18.Hala Urania (Piłsudskiego)24'
    19.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)25'
    20.Kołobrzeska (Dworcowa)27'
    21.Olsztyńskie Zakłady Graficzne (Towarowa)29'
    22.Składowa (Towarowa)30'
    23.Obi (Towarowa)32'
    24.Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Sprzętowa)33'
    25.Sprzętowa (Sprzętowa)34'
    26.Michelin-Brama nr 7 (Sprzętowa)35'
    27.Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Towarowa)36'
    28.Towarowa-Budowlana (Towarowa)37'
    29.Zakład Gazowniczy (Lubelska)39'
    30.Cementowa (Cementowa)39'