Niedziela, 26 lutego 2017 Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    136
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.09.2016

    Bartąska-Rondo - Jagiellońska-Szpital (TP-JAS)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Bartąska-Rondo (Bartąska)0'
    2.Osiedle Zacisze (Bartąska)2'
    3.Rubinowa (Bartąska)4'
    4.Bartąska (Wilczyńskiego)5'
    5.Sikorskiego-Wilczyńskiego (Sikorskiego)6'
    6.Andersa (Sikorskiego)7'
    7.Minakowskiego (Sikorskiego)8'
    8.Galeria Warmińska (Sikorskiego)10'
    9.Galeria Warmińska (Tuwima)12'
    10.Pozorty (Tuwima)13'
    11.Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)15'
    12.Uniwersytet-Prawocheńskiego (Warszawska)17'
    13.Uniwersytet-Rektorat (Warszawska)18'
    14.Armii Krajowej (Warszawska)20'
    15.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)21'
    16.Plac Roosevelta (Szrajbera)23'
    17.Św. Wojciecha (Pieniężnego)24'
    18.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)26'
    19.Wyspiańskiego (Wojska Polskiego)29'
    20.Puszkina (Jagiellońska)30'
    21.Hanki Sawickiej (Jagiellońska)33'
    22.Bydgoska (Jagiellońska)34'
    23.Jagiellońska-Szpital (Jagiellońska)36'

    Jagiellońska-Szpital - Bartąska-Rondo (TP-BAR)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Jagiellońska-Szpital (Jagiellońska)0'
    2.Bydgoska (Jagiellońska)2'
    3.Hanki Sawickiej (Jagiellońska)3'
    4.Puszkina (Jagiellońska)5'
    5.Żeromskiego (Jagiellońska)6'
    6.Wyspiańskiego (Wojska Polskiego)9'
    7.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)12'
    8.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)14'
    9.Plac Roosevelta (Śliwy)17'
    10.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)19'
    11.Armii Krajowej (Warszawska)20'
    12.Uniwersytet-Rektorat (Warszawska)22'
    13.Uniwersytet-Prawocheńskiego (Tuwima)24'
    14.Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)25'
    15.Pozorty (Tuwima)27'
    16.Galeria Warmińska (Sikorskiego)29'
    17.Auchan (Sikorskiego)30'
    18.Minakowskiego (Sikorskiego)31'
    19.Andersa (Sikorskiego)32'
    20.Sikorskiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)33'
    21.Rubinowa (Bartąska)35'
    22.Osiedle Zacisze (Bartąska)37'
    23.Bartąska-Rondo (Bartąska)39'