Czwartek, 19 stycznia 2017 Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    128
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.07.2016

    Brzeziny - Dworzec Główny (TP-DWG)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Brzeziny (Wawrzyczka)0'
    2.Wawrzyczka (Wawrzyczka)1'
    3.Pozorty (Tuwima)2'
    4.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)3'
    5.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)5'
    6.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)6'
    7.Armii Krajowej (Warszawska)8'
    8.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)9'
    9.Plac Roosevelta (Szrajbera)11'
    10.Św. Wojciecha (Pieniężnego)12'
    11.Centrum (Piłsudskiego)14'
    12.Planetarium (Piłsudskiego)16'
    13.Hala Urania (Piłsudskiego)18'
    14.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)19'
    15.Kołobrzeska (Dworcowa)21'
    16.Dworzec Główny (Dworcowa)24'

    Dworzec Główny - Brzeziny (TP-BRZ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Dworzec Główny (Dworcowa)0'
    2.Kołobrzeska (Dworcowa)2'
    3.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)4'
    4.Hala Urania (Piłsudskiego)5'
    5.Planetarium (Piłsudskiego)7'
    6.Centrum (Piłsudskiego)9'
    7.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)11'
    8.Plac Roosevelta (Śliwy)14'
    9.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)16'
    10.Armii Krajowej (Warszawska)17'
    11.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)19'
    12.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)20'
    13.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)21'
    14.Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)23'
    15.Wawrzyczka (Wawrzyczka)24'
    16.Brzeziny (Wawrzyczka)25'

    Brzeziny - Cementowa (TX-CEM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Brzeziny (Wawrzyczka)0'
    2.Wawrzyczka (Wawrzyczka)1'
    3.Pozorty (Tuwima)2'
    4.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)3'
    5.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)5'
    6.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)6'
    7.Armii Krajowej (Warszawska)8'
    8.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)9'
    9.Plac Roosevelta (Szrajbera)11'
    10.Św. Wojciecha (Pieniężnego)12'
    11.Centrum (Piłsudskiego)14'
    12.Planetarium (Piłsudskiego)16'
    13.Hala Urania (Piłsudskiego)18'
    14.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)19'
    15.Kołobrzeska (Dworcowa)21'
    16.Dworzec Główny (Dworcowa)23'
    17.Makro (Lubelska)24'
    18.Stalowa (Lubelska)25'
    19.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)26'
    20.Urząd Kontroli Skarbowej (Lubelska)27'
    21.Budowlana (Lubelska)28'
    22.Zakład Gazowniczy (Lubelska)29'
    23.Cementowa (Cementowa)30'

    Cementowa - Brzeziny (TX-BRZ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Cementowa (Cementowa)0'
    2.Zakład Gazowniczy (Lubelska)1'
    3.Budowlana (Lubelska)2'
    4.Urząd Kontroli Skarbowej (Lubelska)3'
    5.Chłodnia Olsztyn (Lubelska)4'
    6.Stalowa (Lubelska)5'
    7.Makro (Lubelska)6'
    8.Dworzec Główny (Dworcowa)9'
    9.Kołobrzeska (Dworcowa)11'
    10.Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)13'
    11.Hala Urania (Piłsudskiego)14'
    12.Planetarium (Piłsudskiego)16'
    13.Centrum (Piłsudskiego)18'
    14.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)20'
    15.Plac Roosevelta (Śliwy)23'
    16.Osiedle Podgrodzie (Warszawska)25'
    17.Armii Krajowej (Warszawska)26'
    18.Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)28'
    19.Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)29'
    20.Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)30'
    21.Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)32'
    22.Wawrzyczka (Wawrzyczka)33'
    23.Brzeziny (Wawrzyczka)34'

    Brzeziny - Uniwersytet-Centrum Konferencyjne (TX-UCK)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Brzeziny (Wawrzyczka)0'
    2.Kalinowskiego (Kalinowskiego)1'
    3.Uniwersytet-Centrum Konferencyjne (Dybowskiego)4'

    Uniwersytet-Centrum Konferencyjne - Brzeziny (TX-BRZ)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Uniwersytet-Centrum Konferencyjne (Dybowskiego)0'
    2.Uniwersytet-Świetlista (Dybowskiego)1'
    3.Uniwersytet-Słoneczna (Dybowskiego)2'
    4.Stary Dwór (Słoneczna)3'
    5.Hotel Park (NŻ) (Kalinowskiego)5'
    6.Kalinowskiego (Kalinowskiego)6'
    7.Brzeziny (Wawrzyczka)7'