Niedziela, 26 lutego 2017 Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    116
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.08.2016

    Osiedle Mazurskie - Track (TP-TRA)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Osiedle Mazurskie (Pstrowskiego)0'
    2.Gdyńska (Pstrowskiego)1'
    3.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)3'
    4.Dom Kultury Agora (Żołnierska)5'
    5.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)7'
    6.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)9'
    7.Emilii Plater (Kościuszki)11'
    8.Niepodległości (Kościuszki)12'
    9.Szpital Miejski (Niepodległości)13'
    10.Plac Roosevelta (Szrajbera)15'
    11.Św. Wojciecha (Pieniężnego)16'
    12.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)18'
    13.Partyzantów (Partyzantów)20'
    14.Kossaka (Niedziałkowskiego)23'
    15.Puszkina (Jagiellońska)24'
    16.Reymonta (Reymonta)27'
    17.Cmentarz Poprzeczna (Poprzeczna)29'
    18.Poprzeczna (Poprzeczna)30'
    19.Morwowa (Zientary-Malewskiej)31'
    20.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)32'
    21.Karolin (Tracka)33'
    22.Tracka (Tracka)34'
    23.Track (Tracka)35'

    Track - Osiedle Mazurskie (TP-OSM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Track (Tracka)0'
    2.Tracka (Tracka)1'
    3.Karolin (Tracka)2'
    4.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)4'
    5.Morwowa (Zientary-Malewskiej)5'
    6.Poprzeczna (Poprzeczna)6'
    7.Cmentarz Poprzeczna (Cicha)7'
    8.Paderewskiego (Paderewskiego)9'
    9.Limanowskiego (Limanowskiego)10'
    10.Puszkina (Jagiellońska)13'
    11.Żeromskiego (Jagiellońska)14'
    12.Sienkiewicza (Żeromskiego)15'
    13.Partyzantów (Partyzantów)17'
    14.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)20'
    15.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)22'
    16.Straż Pożarna (Niepodległości)25'
    17.Szpital Miejski (Niepodległości)26'
    18.Niepodległości (Kościuszki)28'
    19.Emilii Plater (Kościuszki)29'
    20.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)31'
    21.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)32'
    22.Dom Kultury Agora (Żołnierska)34'
    23.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)36'
    24.Gdyńska (Pstrowskiego)38'
    25.Osiedle Mazurskie (Pstrowskiego)39'

    Osiedle Mazurskie - Track (TX-TRA-I)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Osiedle Mazurskie (Pstrowskiego)0'
    2.Gdyńska (Pstrowskiego)1'
    3.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)3'
    4.Dom Kultury Agora (Żołnierska)5'
    5.Szpital Dziecięcy (Żołnierska)7'
    6.Szpital Wojewódzki (Żołnierska)9'
    7.Emilii Plater (Kościuszki)11'
    8.Niepodległości (Kościuszki)12'
    9.Szpital Miejski (Niepodległości)13'
    10.Plac Roosevelta (Szrajbera)15'
    11.Św. Wojciecha (Pieniężnego)16'
    12.Teatr im. S. Jaracza (1 Maja)18'
    13.Partyzantów (Partyzantów)20'
    14.Kossaka (Niedziałkowskiego)23'
    15.Puszkina (Jagiellońska)24'
    16.Reymonta (Reymonta)27'
    17.Cmentarz Poprzeczna (Poprzeczna)29'
    18.Poprzeczna (Poprzeczna)30'
    19.Morwowa (Zientary-Malewskiej)31'
    20.Zielona Górka (Zientary-Malewskiej)32'
    21.Karolin (NŻ) (Zientary-Malewskiej)33'
    22.Zalbki (Zientary-Malewskiej)34'
    23.Indykpol-Biuro (Jesienna)36'
    24.Indykpol (Jesienna)37'
    25.Karolin (Tracka)42'
    26.Tracka (Tracka)43'
    27.Track (Tracka)44'