Środa, 29 marca 2017 Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
BIP Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie

    drukujDrukuj
    105
    Linia zwykła
    wybierz przystanek w żądanym kierunku
    rozkład obowiązuje od 01.01.2016

    Gotowca - Osiedle Mazurskie (TP-OSM)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Gotowca (Gotowca)0'
    2.Barczewskiego (Gotowca)1'
    3.Osińskiego (Barczewskiego)2'
    4.Plac Roosevelta (Szrajbera)5'
    5.Św. Wojciecha (Pieniężnego)6'
    6.Centrum (Piłsudskiego)8'
    7.Planetarium (Piłsudskiego)10'
    8.Hala Urania (Piłsudskiego)12'
    9.Stadion Stomil (Piłsudskiego)14'
    10.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)15'
    11.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)17'
    12.Gdyńska (Pstrowskiego)19'
    13.Osiedle Mazurskie (Pstrowskiego)20'

    Osiedle Mazurskie - Gotowca (TP-GOT)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Osiedle Mazurskie (Pstrowskiego)0'
    2.Gdyńska (Pstrowskiego)1'
    3.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)3'
    4.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)4'
    5.Stadion Stomil (Piłsudskiego)7'
    6.Plac Inwalidów Wojennych (Piłsudskiego)8'
    7.Hala Urania (Piłsudskiego)9'
    8.Planetarium (Piłsudskiego)11'
    9.Centrum (Piłsudskiego)13'
    10.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)15'
    11.Plac Roosevelta (Śliwy)18'
    12.Osińskiego (Barczewskiego)20'
    13.Barczewskiego (Gotowca)21'
    14.Gotowca (Gotowca)22'

    Gotowca - Klewki (TX-KLE)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Gotowca (Gotowca)0'
    2.Barczewskiego (Gotowca)1'
    3.Osińskiego (Barczewskiego)2'
    4.Plac Roosevelta (Szrajbera)5'
    5.Św. Wojciecha (Pieniężnego)6'
    6.Centrum (Piłsudskiego)8'
    7.Planetarium (Piłsudskiego)10'
    8.Hala Urania (Piłsudskiego)12'
    9.Stadion Stomil (Piłsudskiego)14'
    10.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)15'
    11.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)17'
    12.Gdyńska (Pstrowskiego)19'
    13.Jezioro Skanda (NŻ) (Pstrowskiego)21'
    14.Graniczna (NŻ) (Pstrowskiego)22'
    15.Szczęsne I (NŻ) (Szczęsne)24'
    16.Szczęsne II (Szczęsne)25'
    17.Klewki (Klewki)27'

    Klewki - Gotowca (TX-GOT)

    wybierz przystanek:
    lp.nazwa przystanku ( u l i c a )czas
    1.Klewki (Klewki)0'
    2.Szczęsne II (Szczęsne)3'
    3.Szczęsne I (NŻ) (Szczęsne)4'
    4.Graniczna (NŻ) (Pstrowskiego)6'
    5.Osiedle Mazurskie (Pstrowskiego)9'
    6.Gdyńska (Pstrowskiego)10'
    7.Pstrowskiego (Wyszyńskiego)12'
    8.Piłsudskiego (Wyszyńskiego)13'
    9.Stadion Stomil (Piłsudskiego)16'
    10.Plac Inwalidów Wojennych (Piłsudskiego)17'
    11.Hala Urania (Piłsudskiego)18'
    12.Planetarium (Piłsudskiego)20'
    13.Centrum (Piłsudskiego)22'
    14.Wysoka Brama (pl. Jedności Słowiańskiej)24'
    15.Plac Roosevelta (Śliwy)27'
    16.Osińskiego (Barczewskiego)29'
    17.Barczewskiego (Gotowca)30'
    18.Gotowca (Gotowca)31'